Fethiye Mah. Füsun Sok. No:11/A, Nilüfer BURSA

+90 (224) 242 0316

+90(545) 445 75 00

Elit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; 2016 yılında Bursa'da, Diş Hekimi Ali Müftüoğlu ve Diş Hekimi Elvan Kaderli tarafından kurulmuştur.

 

Hizmet Anlayışımız

Hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikle üzerinde durulan hususlardan biridir. İşinde profesyonel olmanın yanında ,güleryüzlü ve empatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız.

 

Uzman diş hekimliği

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve implantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği Konusunda deneyimli ve Uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

EKİBİMİZ

Diş Hekimi Elvan Kaderli

 

Evli, bir çocuk annesi olan Elvan Kaderli 1979 yılında Bulgaristan'ın Kırcali Kasabası'nda dünyaya gelmiştir. İlkokulu Paisiyi Hilendorski İlköğretim okulunda bitiren Kaderli, ortaokul ve lise eğitimini P.R. Sloveykov'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Bulgaristan Medical University of Filibe, Faculty of Dentistry'de tamamlamıştır.

 

Mesleğinin ilk 9 yılına Bulgaristan'da özel bir muayenehanede başlayan Elvan Kaderli, 3 yıl boyunca Bursa Türkiye'de özel kliniklerde diş hekimliği yapmıştır. 2016 yılında Diş Hekimi Ali Müftüoğlu ile birlikte Bursa Elit Diş Polikliniğini'nde çalışmaya

başlamışlardır.

Diş Hekimi Ali Müftüoğlu

 

Evli, İki çocuk babası olan Ali Müftüoğlu 1981 yılında Bulgaristan'ın Eğridere Kasabası'nda dünyaya gelmiştir. İlkokulu Cavit Çağlar İlköğretim okulunda bitiren Müftüoğlu, sırasıyla Özel İhsan Çizakça Ortaokulu ve Bursa Cumhuriyet Lisesi'nde okumuştur. Üniversite eğitimini Bulgaristan Medical University of Filibe, Faculty of Dentistry'de tamamlamıştır.

 

Mesleğinin ilk 4 yılına Bulgaristan'da kendi özel muayenehanesinde başlayan Ali Müftüoğlu, 2 yıl boyunca Bursa Türkiye'de özel kliniklerde diş hekimliği yapmıştır. 2016 yılında Diş Hekimi Elvan Kaderli ile birlikte Bursa Elit Diş Polikliniği'nde çalışmaya başlamışlardır.